Skip Navigation?
 

Hasar Servis Mesajı

Başınıza bir kaza geldiğinde sigortacınızdan ne beklersiniz? Hızlı, becerikli, kazanın nerede veya ne zaman oluştuğuna bakılmaksızın ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek bir Hasar Hizmeti almak değil mi? Biz, 160’dan fazla ülke ve bölgede kurulu, yerel AIG ofisleri vasıtası ile kaza yerine anında müdahale edebilecek uzman hasar kadrosu sayesinde dünyanın neresine giderseniz gidin, ihtiyacınız olan yardımı en kısa sürede alabilmenizi garanti ediyoruz.

Dünyanın dört bir köşesinde yer alan sigortalılarımızın başına gelebilecek herhangi bir katastrofik veya trajik kazaya, uzun yıllara dayanan deneyimlerimiz ve Dünya sathına yayılmış geniş ofis ağımız sayesinde hızlı bir şekilde müdahale edebilmekteyiz. Dünyamızda son yıllarda meydana gelen tüm katastrofik olaylarda AIG Hasar ekibi olarak anında olay yerine eksper ve AIG yetkililerinin ulaşması, sigortalılarımızın harap olan ev ve iş yerleri yüzünden mağdur duruma düşmemeleri için ön ödemelerinin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi ve başlarına gelen felakette AIG'nin hemen yanı başlarında bulunması, hem sigortalılarımız tarafından takdirle karşılanmakta hem de klasik bir AIG Hasar Yönetim davranışı olan bu hareket tarzımız basında kendine övgüyle yer bulmaktadır.  

Konusunda uzman hasar personeli ile başınıza gelebilecek her hangi bir kaza anında, soruna etkili ve hızlı müdahalemiz ile zararınızın en aza indirilmesi için gerekli tedbirlerin alınması, yardımın en kısa sürede ihtiyacınız doğrultusunda sizlere ulaştırılması ve müşterilerimizin taleplerinin hızlı ve adil bir şekilde sonuçlandırılması anlayışı ile hareket etmekteyiz. Buna ek olarak, Hasar Servisinin tüm kaza & hasar tipleri ile ilgili engin bir deneyim ve bilgi birikimine sahip olması, örneğin yoğun teknik bilgi gerektiren kasko, yangın ve nakliyattan, sağlık sorunlarınıza, yüksek teknoloji bilgisi gerektiren ürünlerden, sorumluluk hasarlarınıza kadar, yüksek etkinlikte Hasar Yönetimi sergilemesine olanak sağlar. 

Çağrı merkezi telefonlarımız ile 24 saat Türkiye’nin dört bir yanından kolaylıkla bizlere ulaşabilir, ihbarlarınızın hızlı bir şekilde alınması, doğru eksperin olay yerine en kısa zamanda yönlendirilmesi, en geç 24 saat içinde dosyanızın açılarak tarafınıza yazılı bilgi verilmesi, tazminat ödemelerinizin banka hesabınıza geçtiği gün cep telefonunuza bu bilginin SMS mesajıyla gönderilmesi vb. hizmeti güler yüzlü, profesyonel hizmet anlayışı ile çalışan personelimizden alabilirsiniz. 

Hasar Servisi misyonumuz, hizmetlerimiz ile maksimum müşteri memnuniyeti sağlayarak, talepleri hızlı ve doğru bir şekilde sonuçlandırmaktır.  

AIG Hasar Servisi olarak, güleryüzlü ve müşteri odaklı yaklaşımımız doğrultusunda en kaliteli hizmeti profesyonel bir şekilde sizlere sunabilmek amacıyla kendimizi sürekli geliştirmekte, yeni ürünler, yeni yaklaşımlar ve müşteri memnuniyetini kendine amaç edinmiş olarak Türkiye’de en hızlı ve güvenilir Hasar Servisi hizmetini vermenin gururu ile sizlerin daima hizmetindeyiz. 

Saygılarımızla , 


AIG Sigorta A.Ş

Oto Anlaşmalı Onarım Merkezleri

Onarım Asistans Servisleri

Müşteri Memnuniyeti Anketi

Şikayet ve Önerileriniz

Poliçe ve Hasar Sorgulama

AIG Sigorta Müşteri Bilgilendirme Sisteminden Poliçe ve Hasar  Sorgulama Yapabilirsiniz . Müşteri Bilgilendirme Sistemine Ulaşmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Anlaşmalı Sağlık Kuruluşları

Hasar Anında

Hasar anında yapılması gerekenler ve gerekli belgeleri öğrenmek için ilgili branşa ait linkleri tıklayınız.

Bilgi Formları

Beyan Formları