Skip Navigation?

Araç Bagaj Filesi Ne İşe Yarar? Neden Kullanılmalıdır?

Yayınlandığı Tarih 08.01.2015

Araç Bagaj Filesi Ne İşe Yarar? Neden Kullanılmalıdır?

Günümüzde sürücülerinin ihtiyaçlarına yönelik birbirinden farklı özel ürün grupları tasarlanıyor. Daha kaliteli ve güvenli sürüş imkânı sunan bu tip ürünler arasında, aracın bagajında bulunan, balık ağına benzer esnek yapılı, örgülü bir aksesuar olan oto bagaj filesi fonksiyonel ve etkileyici yapısı ile dikkat çekiyor.

Bagaj düzenleyicisi olarak da adlandırılan oto bagaj filesi, son derece fonksiyonel tasarımı ile hem bagajın düzenlenmesine yardımcı oluyor hem de bagajda bulunan eşyaların sarsıntıdan hareket etmesi sonucunda zarar görmesine veya aracın bagajına zarar vermesine engel oluyor.

Bagaj Filesi Nasıl Takılır?
Son derece pratik ve her araç modelinin bagajında rahatlıkla kullanılabilen bir ürün olan oto bagaj filesi ile ilgili en sık karşılaşılan sorulardan biri “Bagaj filesi nasıl takılır?” sorusudur. Farklı araç modellerinde farklı montaj uygulamalarının olması, bu sorunun daha da sık sorulmasına nede oluyor. Bazı markalarda bagaj zemininde fabrika çıkışlı demir kancalar bulunuyor. Bu kancalar vasıtasıyla, örgülü tasarıma sahip ürünün montajı, bagajın köşe kısımlarından gerdirilerek yapılıyor.

Kasko Sigortası ile ilgili detaylı bilgi almak ve birbirinden uygun teklifleri görmek için AIG Sigorta’yı mutlaka arayın. Unutmayın, sizden ve ailenizden daha değerli bir şey yok!

Hemen paylaşın!