Skip Navigation?

Artık Maslak’tayız!

Yayınlandığı Tarih 11.09.2014

Artık Maslak’tayız!

İşbu bildirim, AIG Sigorta Anonim Şirketi’nin kayıtlı merkez ofis adresinin 15 Eylül 2014 tarihi itibariyle değişeceği konusunda tarafınızın bilgilendirilmesi amacıyla hazırlanmıştır.
AIG Sigorta’nın Yeni Adresi
AIG Sigorta Anonim Şirketi' nin yeni merkez ofis adresi aşağıda dikkatinize sunulmaktadır:

Maslak Mahallesi Eski Büyükdere Caddesi Orjin Maslak No: 27 Kat: 6-7 34398 Sarıyer, İstanbul

Telefon ve faks numaralarımız ile e-posta adreslerimizin aynı kalacağını bilgilerinize sunarız. İşbu bildirimin konusunu oluşturan adres değişikliğinin yalnızca AIG Sigorta Anonim Şirketi’nin merkez ofisi bakımından geçerli olacağını belirtmek isteriz.
Bu bildirim ile birlikte, şirketimiz ile iş ortakları ve/veya müşteriler arasında mevcut bulunan önceden akdedilmiş sözleşme ve anlaşmalara herhangi bir tadil yapılmasına gerek bulunmadığını bildiririz.
İşbu bildirimin, tarafınızca tebliğ alınmasının arından kayıtlarınızı güncellemenizi ve 15 Eylül 2014 tarihi itibariyle şirketimize hitaben yapılacak tüm bildirimlerin yukarıda bildirilen yeni adresimize yapılmasını talep ederiz. 15 Eylül 2014 tarihi itibariyle eski merkez ofisimize yapacağınız bildirimlerin geçersiz olacağını bilgilerinize sunarız.
Bununla birlikte, 15 Eylül 2014 tarihi itibariyle internet ve diğer elektronik kaynaklar da dahil üçüncü kişilere gönderilecek belgeler, formlar, sözleşmeler, yazışmalar, talepler, mektuplar ve e- postalarda da şirketimizin adres bilgilerini güncellemenizi rica ederiz.
Bu bilgilendirme mesajının tarafınızca teslim alındığını teyit etmenizi önemle rica ederiz.

Saygılarımızla,
AIG Sigorta A.Ş.

Hemen paylaşın!