Kritik Hastalıklar Planı Nedir ?

AIG Sigorta’nın Kritik Hastalıklar Sigortası ürünü, teminat kapsamındaki kritik hastalıklardan birine yakalanmanız durumunda sizi güvence altına alarak, tedavi sürecinde ekonomik yönden rahat etmenizi sağlar. "20-64" yaşları arasındaki herkesin kolaylıkla sahip olabileceği Kritik Hastalıklar Sigortası, 11 tehlikeli hastalık nedeniyle gelecekte yaşayabileceğiniz olası olumsuzluklara karşı sizi poliçe limitleriniz dahilinde koruma altına alır.

Kritik Hastalıklar Planının Avantajları

11 Tehlikeli Hastalıklığa Karşı Koruma   

AIG Kritik Hastalıklar Planı, poliçe şartları dahilinde, Kanser (Cilt kanseri hariç), İlk Kalp Krizi, Felç, Körlük, İnme, Koroner Damar Ameliyatı, Böbrek Yetmezliği, Hayati Organ Nakli, Koma, Ağır Yanıklar, Çoklu Skleroz (MS) gibi 11 kritik hastalığa karşı sizi koruma altına alır.

Yurt Dışındaki Hastanelerden İkinci Görüş Hizmeti

Kiritik Hastalıklar Planı Poliçe kapsamındaki 11 Kritik hastalıklardan birine yakalandığınızda, Amerika ya da İngiltere’deki, AIG Sigorta ile anlaşmalı hastanelerden ücretsiz olarak ikinci görüş alabilirsiniz. Bu, hem teşhisinizin farklı doktorlar tarafından değerlendirilmesini hem de sizin psikolojik olarak kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar.

 Tek Seferde Toplu Nakit Para Ödemesi

Bütçenize ve beklentilerinize en uygun planı seçerek sahip olacağınız Kritik Hastalıklar Sigortası, seçilen plana göre 25.000 TL'den , 100.000 TL'ye kadar tek seferde toplu para ödemesi yapar. Plan kapsamındaki hastalıklardan birinin teşhis edilmesi halinde, poliçenizde belirtilen teminat tutarı 5 işgünü içerisinde bir defada nakit olarak size ödenir.

Kritik Hastalıklar Plan Detayları

AIG Kritik Hastalıklar Planı, poliçe kapsamındaki 11 kritik hastalıktan birine yakalanmanız durumunda 5 İş günü içerisinde  size 100.000 TL’ye kadar nakit toplu ödeme yapar.

AIG Kritik Hastalıklar Planı’na sahip olmanız için herhangi bir sağlık kontrolünden geçmenize gerek yoktur. 20-64 yaşları arasında olmanız ve belirtilen hastalıklardan birinin daha önce sizde, ebeveynlerinizde ya da kardeş(ler)inizde teşhis edilmemiş olması yeterlidir.

Teminat tutarlarınız kadar toplu nakit ödeme yapıldıktan sonra sizden bu parayı nasıl kullandığınıza dair herhangi bir fatura ya da belge istenmez.

Herhangi bir sağlık sigortasına sahip olmanız AIG Kritik Hastalıklar Planı’ndan almaya hak kazandığınız toplu nakit para ödenmesini engellemez.

AIG Kritik Hastalıklar Planı’nı başlattıktan sonraki 90 gün içerisinde söz konusu 11 tehlikeli hastalıktan birine yakalanmamanız ve 90 günden sonra bu hastalıklardan birinin teşhis edilmesi halinde ise vefatın, teşhisten sonraki 30 gün içerisinde gerçekleşmemesi gerekmektedir.

Ödüllü Sigorta Şirketi AIG Sizinle Birlikte

Yaklaşık 100 yıllık deneyimimiz ve 60 binden fazla çalışanımızla, 100’e yakın ülkede ticari ve bireysel alanda 500'ü aşkın ürün ve hizmet paketi sunuyoruz. Dünyada 88 milyondan fazla insanın güvenini kazanmış bir marka olarak, dünyanın önde gelen finans yayınlarından Global Finance tarafından 2013 yılında “Dünyanın En İyi Sigorta Şirketi” seçilmenin gururunu yaşıyoruz. Yüksek finansal gücümüz, üstün hasar servisimiz ve küresel bir marka olmanın getirdiği deneyimimiz ile her geçen gün büyümeye devam ediyoruz.

İletişim

AIG Sigorta Kritik Hastalıklar Planı ile ilgili detaylı bilgi almak için formu doldurun, sigorta uzmanlarımız sizi arasın.

0212 370 43 43

Hafta İçi 09.00 - 18.00

Formu Doldurun Sizi Hemen Arayalım  

*
*
*