Skip Navigation?
 

Genel Bilgiler

Tehlikeli Hastalıklar sigorta paketi teminat kapsamında yer alan kritik hastalıklardan herhangi birine yakalanmanız durumunda poliçe limitiniz dahilinde sizi güvence altına alacaktır. Bu durumda size ödenecek nakit para ile hastalık döneminizde maddi anlamda sıkıntı yaşamayacaksınız.

Tehlikeli Hastalıklar Sigorta poliçesi  ile kanser, ilk kalp krizi, körlük, felç, böbrek yetmezliği gibi toplam 11 tehlikeli hastalığa karşı sigortalılarımızı güvence altına alıyoruz. Ek olarak ücretsiz İkinci Görüş Hizmetinden'de ücretsiz olarak yararlanabiliyorsunuz. Bu hastalıklardan herhangi birinin teşhisi sebebi ile hastanede yatarak tedavi görülmesi  halinde de, ayrıca gündelik tazminat ödemesi yapıyoruz. Talepler poliçe genel ve özel şartları doğrultusunda hızlı hasar ödemesi anlayışı ile değerlendirilmektedir.

 

İkinci Görüş Hizmeti

Yanlış bir teşhis ya da gereksiz bir prosedür bazen ölümcü sonuçlara yol açacak kadar tehlikeli olabilir.İkinci Görüş Hizmeti sayesinde bu tip durumlar önlenebildiği gibi ,kritik öneme sahip zamanlarda sağlanacak alternatif bir görüş size manevi huzur da sağlayacaktır. Yanlış teşhis sizin için hiçbir zaman bir ihtimal olmamalıdır.

AIG Sigorta'nın poliçenize otomatik olarak eklediği "İkinci Görüş" hizmeti ile bu ihtimali ortada kaldırıcak ve bu hizmet sayesinde dünyaca bilinen uzmanlardan ikinci görüş alabileceksiniz.

İkinci görüş hizmeti almak için yapmanız gereken tek şey İkinci Görüş Türkiye Ofisi ile temasa geçmek. Üstelik, poliçeniz kapsamında olan hastalıklar için hizmetle ilgili hiçbir ücret ödemeden bu hizmetten yararlanabiliyorsunuz.

İkinci Görüş'ün Tıbbi Direktörü bulgularınızı son teknoloji ürünü bilgisayar sistemi sayesinde uzmanlık alanlarına göre yanda listelenmiş olan Amerika ve İngiltere'nin önde gelen hastanelerine ulaştıracak ve birkaç gün içerisinde konunun uzmanları tarafından imzalanmış ikinci görüş raporu size ulaştırılacaktır.

Tehlikeli Hastalıklar Teminatı

A. Tehlikeli Hastalıklar Teminatı

Tehlikeli Hastalıklar Sigortası yürürlükte olan sigorta poliçesi süresi içinde teşhis edilmesi halinde aşağıdaki 11 ana tehlikeli hastalığı kapsar. 

1. Kanser (Cilt kanseri hariç)

İşbu poliçe sigortalının ek teminat olarak ayrı satın alması ve poliçede belirtilmesi şartıyla sigortalının aşağıda belirtilen on ilave Tehlikeli Hastalıklardan birinin  teşhis edilmesi veya aşağıda tanımlandığı üzere sigorta kapsamı dahilinde olan bir ameliyat geçiriyor olması halini de teminat altına alır:

2 - Felç
3 - Körlük
4 - İnme
5 - İlk kalp krizi
6 - Koroner damar ameliyatı
7 - Böbrek Yetmezliği
8 - Hayati organ nakli
9 - Koma
10 - Ağır yanıklar
11 - Çoklu skleroz

İlgili Bağlantılar