Skip Navigation?
 

Özel Müşteriler Grubu Konut ve Eşya Sigortası

AIG Özel Müşteriler Grubu olağanüstü konutlarınız ve içindeki benzersiz değerli eşyalarınız için kapsamlı bir teminat sağlamaktadır.

Sigorta bedeli 1,000,000 USD ve üzerindeki konutlara teminat verdiğimiz ürünümüz az sayıda kısıtla­manın olduğu, kapsamlı bir koruma sağlayan “all risk” esaslı bir sigorta poliçesidir.

Kişisel eşyalarınızı, her nerede olursanız olun herhangi bir fiziksel kayıp ve hasara karşı neredeyse dünyanın her yerinde teminat altına alabiliyoruz.

Teminat kapsamındaki bir riskin gerçekleşmesi sonucu, ikametgahınızın içinde oturulamaz hale gelmesi durumunda, mevcut yaşam standartınızı sürdürebilmeniz için yapacağınız konaklama masraflarınızı toplam sigorta bedelinin % 25’ine kadar teminat altına alıyoruz.

Teminat kapsamındaki bir riskin gerçekleşmesi sonucu, konutun içinde oturulamaz hale gelmesi durumunda, kiracınız konutu boşaltmak zorunda kalırsa, kira kaybınızı poliçe süresince azami 12 aya kadar teminat altına alıyoruz.

Sektördeki diğer ürünlere göre daha geniş teminat kapsamının olmasının yanı sıra :

  •  Sınırsız Kilit Değişimi
  •  Etkinlik İptali
  •  Evcil Hay­vanların Neden Olduğu Hasarlar
  •  Nakliye Hasarları
  •  Gıda Bozulması gibi ek teminatlar da sunmaktadır.

Bu üründe ayrıca yüksek limitli alternatiflerle sunduğumuz, yine “all risk” esaslı sorumluluk teminatı da bulunmaktadır.